V soboto 17.12.2022 smo Lions klub Vrhnika  v sodelovanju z Leo klubom Vrhnika organizirali Dan dobrodelnosti v Športnem parku Vrhnika.

K sodelovanju smo povabili tudi druga društva; in sicer: Območno združenje Rdečega križa z demonstracijo prve pomoči, Varstveno delovni center Vrhnika, ki se je predstavil z izdelki, ki jih izdelujejo njihovi gojenci, rokodelska skupina »kvakvačkaš« z lepimi unikatnimi izdelki, Društvo ljubiteljev narave in običajev Notranjske, PGD Drenov Grič-Lesno brdo s predstavitvijo njihove opreme, Društvo za zaščito živali Vrhnika, Večgeneracijski center – skupna točka Vrhnika, Preprosto Montesori – vrtec Vrhnika….

Program smo popestrili z božično predstavo in prihodom Božička, ki je obdaril 200 otrok. Tudi naša maskota »levček« ni manjkala. Najlepši nasmeh je otroški nasmeh!

0 Komentarjev

one × five =