Vsak slovenski klub ima svojo oljko in oznako. Konec oktobra se je obiranja oljk udeležilo tudi devet slepih in slabovidnih oseb iz novogoriškega združenja slepih in slabovidnih, ki so prvič poskusili obiranje oljk, štirje novi klubi so posvojili svoje oljke.

Vreme je poskrbelo, da je bil v številčni in dobri družbi obran Lions oljčnik LIONS Slovenija.

Hvala klubom, ki ste delo opravili za vse ostale. Korajžne spremlja sreča, pravijo. Po obiranju je Vlado Razman predaval o oljkah in oljčnemu olju. Navdušenja in zadovoljstva ni skrival niti guverner Radovan Pušnar

Čestitke za 10 obletnico lions oljčnika. Zahvala gre predvsem Lions Klub Ankaran Istra in PDG Dorijan Maršič ter članom za skrb in nego.

Linki do video posnetkov:

• Oljčni nasad Lions Slovenija Facebook
  • Pri obiranju oljk, so se nam pridružili slepi in slabovidni Facebook

Pripravila: Marja Dolamič

0 Komentarjev