Predsednica Lions kluba Kranj Mojca Lončarski se je v družbi guvernerja Lions Slovenija Radovana Pušnar v petek, 16. 9. udeležila dogodka Naše zgodbe , vaša vprašanja v organizaciji Inštituta Zlata pentljica, otroci z rakom.

Dogodek je bil nabit s čustvi, ko je deset “otrok” predstavilo svoje zgodbe in spletlo nevidne vezi. Včasih se premalo zavedamo, da je za otroke, ki so bojevali ali bijejo bitko z rakom, in njihove družine, podpora okolice izrednega pomena. V Lions klubu Kranj so ponosni, da s pomočjo iskrenih vezi dodajajo kamenček v mozaik povezovanja, ki bo pomagal  pri premagovanju težav otrok. V devembru bodo tako organizirali dogodek in skupaj z Inštitutom Zlata pentljica ustvarili novo, lepo zgodbo.

Darja Delavec, tajnica LK Kranj je dodala še, naj bo cel septemebr ljubezen zlate barve.  In se zahvalila vsem, da so pogumno govorili o spopadanju z diagnozo, stiskah, žalosti in bolečini, a kljub temu ohranjajo veselje, ker kot sami pravijo, jim je bolezen tudi marsikaj dala.

0 Komentarjev

fifteen + sixteen =