Lions in Leo klub Slovenska Bistrica sta letos sodelovala na 1. Bistriški kuhni. S pripravo posebnih jedi in coctailov so zbrali dobrodelna sredstva, ki jih bodo namenili za plavalni izlet otrokom, ki ga organizira CSD in jim tako polepšali počitnice.

Predsednik Lions kluba Slovenska Bistrica Tomaž Trobentar je za predstavil aktivnosti lionizma.

Leo & Lions stojnica je bil prav poseben dogodek za oba kluba iz Slovenske Bistrice, saj je bil to prvi dogodek, ki so ga organizirali v julijskem času in to v tako velikem obsegu. A z več kot 200 dobrodelnih ur, truda, volje in intenzivnih priprav jim je dogodek uspel. Pripravili so posebne jedi in coctaile, ki so prepričale udeležence 1. Bistriške kuhne. Zbrali so več kot 1000 dobrodelnih sredstev, s katerimi bodo otroke peljali na morje.

Bistriški lions in leo člani s prijatelji lionizma

0 Komentarjev

20 − nine =