Pomagajmo drugim in sebi - preprečevanje bolezni srca in ožilja
Pomagajmo drugim in sebi – preprečevanje bolezni srca in ožilja

Lions klub Ljubljana Iliria podpira delovanje Koronarnega kluba Ljubljana (KKL), humanitarne neprofitne organizacije z osnovno dejavnostjo vseživljenjske rehabilitacije srčno-žilnih bolnikov in preprečevanja bolezni srca in ožilja.

Koronarna srčna bolezen v Sloveniji zahteva vsakodnevno vsaj pet življenj in je še vedno eden najpogostejših vzrokov smrti v Sloveniji. Zdravstveni sistem ponuja rehabilitacijo po srčnem infarktu, ki traja do tri mesece. Za stabilizacijo zdravja in preprečevanje ponovnih dogodkov je potrebna vseživljenjska obravnava, česar zdravstveni sistem ne omogoča, od leta 1981 edinstveno vlogo na tem področju prevzema Koronarni klub Ljubljana.

Pred kratkim je s pomočjo donacije kluba nastal promocijski film, v katerem je prikazano delovanje KKL in možnosti, ki jih ponuja za vseživljenjsko rehabilitacijo srčno-žilnih bolnikov. Vabimo vas k ogledu in širjenju teh koristnih informacij tudi na vaših spletnih straneh in družbenih omrežjih.

VIDEO si lahko ogledate TUKAJ.

0 Komentarjev

seventeen − 13 =