V soboto, 14. 5. 2022 so Lions klubi 4. cone 1. regije zopet izvedli dobrodelni dogodek »Tečem, da pomagam«.

Kot prejšnja leta so člani Lions kluba Nova Gorica “skrbno bedeli” nad prostovoljnimi prispevki, in razdeljevali kartončke za sponzorska sredstva. Vsi so po svojih močeh pomagali, da je visokotehnološko podjetje Arctur iz Nove Gorice, glavni sponzor prireditve, doniralo 0,50 eur za vsak pretečeni krog. Pridružila sem jim je tudi naša smučarka Ana Bucik, ambasadorka prireditve. Nekaj krogov je športno odtekel tudi Klemen Miklavič, župan Mestne občine Nova Gorica.
Rezultati niso skromni: za dober namen so pretekli ali prehodili  2400 krogov.
skupno zbranih 810 eur humanitarnih sredstev.

Igor Miljavec, predsednik Društva MDSS Nova Gorica in pooblaščenec Lions klubov Slovenije za pomoč slepim in slabovidnim se zahvaljuje vsem, ki so doprinesli, da je bil dogodek izpeljan v vsestransko zadovoljstvo udeležencev.

BRAVO VSI! ČEZ LETO DNI SE ZOPET SREČAMO.

0 Komentarjev

eighteen − 2 =