Lions klub Koper – Capodistria se je po dveh letih prisilnega premora ponovno vrnil s tradicionalno akcijo Oljčna vejica 22. V petek so se zbrali in porezali, ter pripravili oljčne vejice in jih v soboto 09.04.2022, na tržnici v Ljubljani, delili vsem, ki so se jih zaželeli. Čeprav se je napovedovalo hudo neurje, so bili nad odzivom mimoidočih, prijetno presenečeni.  V 31. letih delovanja Lions kluba Koper – Capodistria, so tokratno oljčno vejico uspešno izvedli že šestindvajsetič.

»Zato je bilo lepo, ob ostalih obiskovalcih, ponovno srečati tudi dolgoletne znance, ki nas vsako leto pričakujejo in z dobrodelnim prispevkom pomagajo izpeljevati naše projekte. Hvala tudi vsem članom in njihovim spremljevalkam za vloženi trud« so povedali v klubu. Zbrana sredstva bodo namenjena izključno v dobrodelne namene pomoči potrebnim.

We Serve – Pomagamo!

0 Komentarjev