Lions Klub Ljutomer in Leo klub Ljutomer sta izvedla drugo Lions trgatev. Druženje je bilo izredno prijetno, trgatev uspešna. Skupaj s člani družine njihovega člana Janka Magdič, so opravili jesensko opravilo v vinogradu. Leoti so spekli prleško gibanico skupaj z mentorico Nino Žuman, ostale članice in člani so poskrbeli za pravi prleški narezek, domače vino in tudi kavico.

»Veseli smo bili, da se je Leo članom pridružila dijakinja Ema, katero spremlja in vodi Bela palica. V dobri družbi se hitro stkejo nova prijateljstva, kar se je potrdilo tudi tokrat. Ko vino dozori, vam ga bomo ponudili v nakup, zbrana sredstva so namenjena za humanitarno dobrodelno dejavnost našega kluba.« so zapisali v klubu.

0 Komentarjev

nineteen + eleven =