Projekt podjetniškega opolnomočenja za slepe in slabovidne je namenjen usposabljanju in svetovanju slepim in slabovidnim, ki se podajajo na lastno podjetniško pot. Ponuja jim znanja in veščine iz vseh podjetniških področjih ter jih opremi s praktičnimi znanji za samostojno delo.

K vključitvi v projekt vabimo vse Lions in Leo, ki ste izkušeni podjetniki in podjetnice ali imate znanja, izkušnje in veščine, ki jih lahko ponudite tistim, ki se odločajo za svojo lastno podjetniško pot. Svojo namero ter področja svetovanja, ki ste jih pripravljeni nuditi pro-bono, sporočite v spletnem vprašalniku na tej povezavi.

Projekt so razvili v Primorskem tehnološkem parku v Šempetru pri Gorici (PTP) v sodelovanju z medobčinskim društvom slepih in slabovidnih Nova gorica (MDSS) in s podporo Lions Slovenija. Za vprašanja in pojasnila se lahko obrnete na PDG Dorijana Maršiča na naslov dorijan.marsic@gmail.com.

0 Komentarjev

12 + nineteen =