Skupen poziv Lions in Rotary Slovenije na pomoč za tople obroke socialno ogroženim: pošljimo SMS OBROK5 na 1919.

V Ljudski kuhinji Pod strehco, ki je lani praznovala šesto obletnico delovanja, smo v vseh letih delovanja pripravili čez 300.000 toplih obrokov ter razdelili čez 300 ton donirane hrane. Nato je bilo potrebno Ljudsko kuhinjo v skladu s corona omejitvami zapreti. A ob trajajoči epidemiji je socialno ogroženih, ki potrebujejo vsaj en topel obrok na dan, še mnogo več kot prej. Zato Lions in Rotary sledimo svojemu poslanstvu olajšati stiske lačnih in nahraniti tiste, ki so že skoraj izgubili upanje. Odločeni smo, da zberemo zagonska sredstva za vzpostavitev dostave hrane na dom za čim večje število lačnih, po koncu vladnih omejitev pa socialno ogrožene ponovno dnevno pričakamo v Ljudski kuhinji Pod strehco.

Vsak od nas lahko pomaga tako, da pošljemo SMS z besedo OBROK5 na 1919 in prispevamo 5 € za lačne.

Pomagamo lahko večkrat, vsak mesec ter k temu pozovemo prijatelje in znance!

Povezani pomagamo več.
Iskrena hvala!