Kako? POMAGAJ, BODI SOLIDAREN, SPOŠTUJ.

Veliko ljudi je v zelo različnih stiskah. Veliko ljudi je izgubilo službo, izgubili so bližnjega, zaradi ukrepov so zaprli podjetje in s tem ostali brez dohodkov. Svet dobiva nove dimenzije. Zato je sedaj pravi čas, da v naši družbi ZMAGA SOLIDARNOST, POMOČ SOČLOVEKU, SPOŠTOVANJE. Zmoremo in samo skupaj nam lahko uspe. Zato pomagaj. Deli z nami tvojo izkušnjo in spodbudi druge. Zmoremo in samo skupaj nam lahko uspe. Nič ne stane in je zastonj, da pa ti VELIKO! Sploh v teh zelo težkih časih.KAJ LAHKO NAREDIŠ TI? Zdaj v tem trenutku, zase, za tvoje bližnje, za soseda, za ljudi?

S to akcijo želimo Lionsi spodbuditi dejanja, pozitivna, dobrodelna, dejanja do sočloveka. Takšna, ki rišejo nasmeh in prižgejo iskrice. Zbiramo HEROJE, vse, ki pomagate. Delite z nami izkušnjo, predlog, izziv, kako pomagati.

.

Včasih je dovolj samo majhno dejanje, virutalni objem, lepa misel, klic, sporočilo. Lahko podarite stvari, ki jih ne potrebujete. Star računalnik ali telefon, ki leži v predalu. Vsak lahko pomaga in spremeni našo družbo na bolje. KAJ LAHKO NAREDIŠ TI? Zdaj v tem trenutku, zase, za tvoje bližnje, za soseda, za ljudi?

Kako smo prišli do te ideje in kdo smo LIONSI? V petek smo skupaj z Lidl Slovenija obdarili prve HEROJE boja proti Covid-u, zdravstveno osebje v vseh 18 slovenskih covid bolnišnic. .Hvala vam, da skrbite za nas na Ptuju, Brežicah, Novem mestu, Mariboru, Ljubljani, Golniku, Slovenj gradcu, Murski Soboti, Jesenicah, Izoli, Topolšici, Sežani, Trbovljah.❤️❤️❤️Pred tem smo izvedli podobno akcijo tudi s Hofer Slovenija. Vsak dan po zaprtju trgovin prevzame hrana pri vseh večjih trgovskih podjetjih v okviru projekta Donirana hrana.  Številni naši Lions klubi po Slovenije donirajo računalnike otrokom.

Ko nam je težko in pogrešamo naša dobrodelna druženja, se družimo virtualno. Nekateri naši člani so že v prvi karanteni nudili brezplačno terapevtsko pomoč. Donirali smo zaščitne maske. Naši člani pomagajo v lokalnem okolju kot prostovoljci. Ves čas pa nas vodi misel, kaj še lahko naredimo MI? Smo del največje svetovne prostovoljne humanitarne organizacije, zato vemo, da nič ni nemogoče.

Priprava hrane v restavraciji Govinda in odvoz v Varno Hiso

Si za to, da zmaga v naši družbi solidarnost, spoštovanje, pomoč sočloveku? Potem je čas, da se aktiviraš! Zdaj, takoj!

Nato pa deli z nami svojo izkušnjo ali načrt, kaj boš naredil ter s tem spodbudi druge! Na našem FB profilu, lahko pa nam pišeš tudi v naš inbox na pr@lions.si

Mi pa bomo izpostavili prav vsa herojska dejanja COVID-A!

Idejna zasnova: Zdene Podlesnik, Maja Krušič Šega

Kategorije: Novice

0 Komentarjev

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

five × 1 =

Stran postavil in vzdržuje Madbox