Ne glede na aktualne razmere Lionsi nadaljujemo z dobrodelnostjo. Tokrat smo povabili v goste Gledališko društvo Kontrada iz Kanala ob Soči s predstavo Scapinove zvijače. Lions klub Konjice je uspešno organiziral spomladi načrtovano dobrodelno gledališko predstavo. V Domu kulture v Sl. Konjicah je gostovalo AGD Kontrada iz Kanala, ki je občinstvo nasmejalo z veščo izvedbo Molierove komedije Skapinove zvijače. Predstavo je, skladno z navodili pristojnih spremljalo dovoljeno število gledalcev, z obiskom pa so nas počastili tudi guverner, trije prejšnji guvernerji, viceguverner, predsednica LK Kamnik in župan. Z vstopnicami in donacijami zbranih €1270 smo namenili za študijsko pomoč študentom na visokošolskih programih.