Dragi lionsi, pomagajmo na daljavo za blaženje humanitarne katastrofe v Libanonu preko vplačil v Mednarodno dobrodelno Lions fundacijo LCIF.

V začetku meseca je libanonsko prestolnico Bejrut razdejala tragična ekplozija, zaradi katere je, ob velikem številu žrtev, ogromno ljudi ostalo brez vsega. Nesreča je prišla povsem nepričakovano ter dodatno poglobila trpljenje prebivalk in prebivalcev Bejruta. Lions skupnost je takoj priskočila na pomoč. Fundacija Mednarodne zveze Lions klubov (LCIF) je libanonskemu Lions distriktu takoj namenila enkratno pomoč za primere nesreč, pripravljajo se mnoge dodatne pomoči za družine in posameznike, katerim se pridružujejo Lions klubi in posamezniki iz celega sveta. Pomagamo lahko tudi mi z vplačilom v mednarodno dobrodelno Lions fundacijo.