Lions klub Trbovlje e je vključil v aktivnosti priprave obrokov hrane za 10 socialno ogroženih družin v občini Trbovlje. Potrebe po prehrani so bile pripravljene v sodelovanju s Centrom za socialno delo in vodstvi osnovnih šol. Pripravo obrokov je brezplačno prevzelo gostišče Klek, Gorazd Bigman, s.p. Razvoz je prevzela civilna zaščita in gasilci.

Priprava hrane v restavraciji Govinda in odvoz v Varno Hiso

Mesečno bo potrebno zagotoviti donacije v višini okrog 2.000,00 EUR ali več. Za mesec april je donacija prišla iz ene od trboveljskih družb. Za mesec maj pa bo potrebna sredstva doniral Lions klub Trbovlje ob pomoči enega od članov. Aktivnosti priprave obrokov bodo potekale do ponovnega zagona pouka v šolah in vrtcih, ko se ti otroci vrnejo v sistem zagotavljanja toplih obrokov.