Tudi v lionističnem letu 2019/2020 bo Zveza Lions klubov Slovenije sodelovala v projektu mednarodne izmenjave mladih, ki bo potekala leta 2020 v številnih Lions distriktih po svetu.

Tako bomo v Sloveniji prihodnje poletje organizirali že 24. tabor mladih, namenjen med 25 in 30 udeležencem izmenjave z vsega sveta. Slovenskim mladostnikom pa bomo v sodelovanju z drugimi Lioni po svetu omogočili obisk tujih dežel, spoznavanje različnih kultur ter sklepanje novih prijateljstev.

V veliko veselje in zadovoljstvo mi bo, če se boste v naš projekt vključili tudi vi, bodisi kot udeleženec ali pa kot sponzorski Lions klub. Tako bomo namreč najlaže skupaj sledili cilju projekta, ki želi izpodbuditi in krepiti razumevanje med narodi z vsega sveta.

Prostih je še nekaj mest v Lions izmenjavi mladih, prijave so odprte do 20. februarja 2020, vse potrebne informacije in prijavnico pa najdete na povezavi.

Veseli me, da bomo v letošnjem lionističnem letu sodelovali pri tem projektu!

Mirjam Noč, pooblaščenka distrikta za mednarodno izmenjavo mladih