Na Valentinovo so člani Lions kluba Sežana predali donacijo ravnatelju OŠ Hrpelje za izlet v London

Člani LK Sežana so se tradicionalno, letos že tretjič zapovrstjo, odpravili v ljubljansko Opero. Tokrat so si ogledali čarobni balet Trnuljčica, ki so ga na koncu začinili še z dobrodelnim presenečenjem za učence OŠ Hrpelje. Na odru so ob balerini Ani Klašnja in solistu Istvanu Simonu ravnatelju OŠ Dragomirja Benčiča – Brkina Hrpelje Sebastijanu Mavriču predali donacijo v višini 1.100 evrov za osem socialno šibkejših učencev, ki jim starši ne zmorejo kriti stroškov jezikovne ekskurzije v London, Tja se odpravlja 46 učencev osmih in devetih razredov v mesecu maju. Ravnatelj se je članom za finančno podporo iskreno zahvalil in dodal, da so bili učenci in njihovi starši ob novici o donaciji ganjeni in hkrati srečni, saj bodo nekateri učenci prvič sedli na letalo in odpotovali na tuje.