Dragi Lioni in LEO,
naslednja 23. Mediteranska konferenca Lions se bo odvijala v prelepi Genovi (ITA) od 26.-29. marca 2020 s sloganom Trajnostni razvoj za Sredozemlje.  Poleg vabila, da se udeležite vsakoletnega srečanja Lionsov mediteranske regije, vas vabimo, da prijavite tudi predavanje ali prezentacijo na naslednje teme: 1 sekcija: Kulturne infrastrukture za mlade Sredozemlja 2 sekcija: Podnebne spremembe in zdravje v Sredozemlju. Vaše morebitne prijave prispevkov (abstrakt ne več kot 3000 znakov, vključno s presledki Arial, velikost 12) prosim pošljite do 26.12.2019 na naslov dorijan.marsic@gmail.com, saj moramo v skladu s statutom MSO razprave odobriti v distriktu.  Glede na sprejeta Pravila o skupnih dobrodelnih aktivnostih v Mediteranskem solidarnostnem observatoriju – MSO vas vabimo, da mi do 31. januarja 2020, posredujete morebitne predloge in ideje za skupne projekte, ki bi jih kot klub, cona, regija ali distrikt izvajali z drugimi Lionsi iz Sredozemlja. Pravila z obrazcem so v prilogi.
Mediteranska konferenca je odlična priložnost za lionistično druženje in izobraževanje. Naslednja izvedba v Genovi bo tudi geografsko zelo dosegljiva zato upam, da se vas bo čim več udeležilo. Poudarjam: konferenca je odprta za vse Lionse in LEO in ne samo za vodstva.
Za vsa dodatna vprašanja vam je na voljo PDG Dorijan Maršič, Pooblaščenec za mednarodno sodelovanje Delegat MSO.