Tanaš dragulj se v množici dogodkov, ki jih klub organizira, zagotovo najbolj sveti. Zato, ker nas že šesto leto zapored na Belvederju nad Izolo na srečanju poveže z rejniki in otroki, ki živijo v rejniških družinah.

Vsako leto znova je ta dogodek, ki ga Lions club Izola- Isola pripravlja v sodelovanju s Centrom za socialno delo Izola, tisti večer v iztekajočem se letu, ki se ga vsi najbolj veselimo.

Tokrat sta se v organizaciji prvič preizkusili naši članici Devana Jovan in Tjaša Likar in si za svoje delo zaslužita oceno odlično.

Božiček osebno tokrat res ni prišel na obisk , so pa zato vsi trije zimski dobri možje: Miklavž, Božiček in Dedek Mraz prišli na obisk k njima in darilne vrečke sta zato lahko izdatno napolnili z darili in ljubeznijo.

Na veliko narisano smrečico so rejniški otroci, s katerimi smo skozi leta postali dobri znanci in prijatelji, zapisali nekaj čudovitih misli:

Kaj te spravi v dobro voljo? Lepa beseda.
Kateri je tvoj talent? Biti vedno nasmejana.
Katere so tvoje dobre lastnosti? Pomagam.
Zakaj te imajo prijatelji radi? Ker sem dober.

Tanaš dragulj se v množici dogodkov, ki jih klub organizira, zagotovo najbolj sveti. Zato, ker nas že šesto leto zapored na Belvederju nad Izolo na srečanju poveže z rejniki in otroki, ki živijo v rejniških družinah. Vsako leto znova je ta dogodek, ki ga Lions club Izola- Isola pripravlja v sodelovanju s Centrom za socialno delo Izola, tisti večer v iztekajočem se letu, ki se ga vsi najbolj veselimo.

Tokrat sta se v organizaciji prvič preizkusili naši članici Devana Jovan in Tjaša Likar in si za svoje delo zaslužita oceno odlično.

Božiček osebno tokrat res ni prišel na obisk , so pa zato vsi trije zimski dobri možje: Miklavž, Božiček in Dedek Mraz prišli na obisk k njima in darilne vrečke sta zato lahko izdatno napolnili z darili in ljubeznijo.

Na veliko narisano smrečico so rejniški otroci, s katerimi smo skozi leta postali dobri znanci in prijatelji, zapisali nekaj čudovitih misli:

Kaj te spravi v dobro voljo? Lepa beseda.
Kateri je tvoj talent? Biti vedno nasmejana.
Katere so tvoje dobre lastnosti? Pomagam.
Zakaj te imajo prijatelji radi? Ker sem dober.

Gledamo jih, kako so vsako leto bolj zreli, odgovorni in srčni mladi ljudje. Čeprav jim življenje ni bilo naklonjeno, so našli zavetje pri dobrih ljudeh, ki jih je veselje srečati, z njimi poklepetati in preživeti večer, ki nas vse še dolgo greje. Lepo je slišati zadovoljne misli direktorice Centra za socialno delo, Majde Toškan in vodje Centra za socialno delo Južna Primorska Tjaše Rodman, tople in iskrive misli otrok in rejniških staršev.

Težko se poslovimo. In lepo je po tako toplem večeru posedeti s prijatelji iz kluba in načrtovati nove in lepe zgodbe. Lepo je večer začeti in zaključiti z objemom.

Naš skupni hvala gre vsem, ki so nam pomagali napolniti darilne vrečke:
VV-Log d.o.o., Čokoladnici Tramontana Izola, Butik Tigga Koper, Italijanski uniji Koper, Luki Koper d.d., Eurofest d.o.o., KPMG, d.o.o. Slovenija, Creatiff salon- Tanja Berden, s.p. Izola, T-Stil – Tina Štemberger, s.p. Izola, Frizerstvo Čopek – Kristina Čikovin, s.p.Izola, Kozmetični in frizerski studio Ružica, Koper, vsem članom Lions cluba Izola – Isola ter posameznikom: Suzani Likar, Devani Jovan, Mojci Prelec in Mirjani Knez.

Pripravil: LK Izola-Isola

Kategorije: Novice

Stran postavil in vzdržuje Madbox