Spoštovani Lions in Leo, dragi prijatelji lionizma,

30 LET SLOVENSKEGA LIONIZMA JE  RAZLOG, DA ZAČUTIMO LIONS ENERGIJO.

zato vas vabimo na DAN LIONIZMA, ki bo 12. oktobra 2019 v Šeščah pri Celju.

Od 11. ure naprej bomo poskrbeli za vaš nasmeh, posebno druženje, spoznavanje, sodelovanje in zabavo v osrčju narave. Tam, kjer smo se pred 6 leti prvič zbrali in dokazali, kaj je lions energija.

Vašo prijavo na DAN LIONIZMA – Dan, ki je namenjen samo nam in prijateljem lionizma pričakujemo na SPLETNA PRIJAVA

Vzamemo si čas za nas, lione, spoznajmo se in skupaj še močneje udejanjimo naše poslanstvo lionizma – POMAGAMO.

Ker želimo, da se na našem dnevu vsi zberemo,  je udeležba obvezna, izgovorov ni. Kotizacija za dan lionizma je za  LIONS 25 EU, za LEO 20. Vključuje 2 obroka hrane (kosilo in popoldansko enolončnico), neomejeno alkoholno in nealkoholno pijačo, majico, animacijo in drobno presenečenje. S posebnim srečelovom bomo poskrbeli za dobrodelni pečat. Ob programu lionizma, restavraciji, travniku z glampingom, vas čakajo posebne igre, 6 tenis igrišč, odbojka na mivki in bazen. Zato vam preostane samo še prijava in udeležba.

Se vidimo v Šeščah,

ORGATIM