Naš klub domuje v Goriških Brdih, pokrajino, ki je neločljivo povezana s pridelavo vina. Okrog svetega Martina mošt dozori v vino in takrat oblečemo predpasnike in zavihtimo kuhalnice. Z nami so vinski praznik počastili mladi člani LEO zveze Slovenije ter številni Lions iz Slovenije in obmejnih klubov iz Italije.  Dogodka so se udeležili Angello Dela Porta, guverner sosednjega italijanskega distrikta, prejšnji guverner Branko Dolenc, Nadja Pahor Bizjak, viceguvernerka ter Matc Cmok, LEO guverner.

Za naše prijatelje, Lions člane in ljudi dobre volje, od blizu in daleč, smo organizirali zabavni družabni večer s pokušino kulinaričnih dobrot izpod veščih rok naših članov.  Naši obiskovalci so seveda lahko tudi poskusili, kako je Vinski kleti Goriška Brda uspel vinski letnik. Akcijo smo organizirali z namenom zbiranja sredstev za otroke, mlade in družine v stiski iz našega okolja. Seveda so se v prijetnem druženju stkala tudi nova poznanstva in prijateljstva.

Kategorije: Novice

Stran postavil in vzdržuje Madbox