S športno modnimi oblačili so se predstavile priznane modne znamke:

–       AND by Andraž,

–       ROSSI SPORT,

–       FRENETIC in

–       WO-MAN STORE.

Na reviji so zaplesale plesalke Top Fit Aerobic Team ter plesna skupina otrok s posebnimi potrebami Osnovne šole Glazija. Program je povezoval Vid Valič, z glasbo pa ga je popestrila zasedba The Šlagers Gimnazije Celje Center.

Namen zbiranja dobrodelnih sredstev je bil omogočiti letovanje otrokom iz socialno ogroženih družin. In dobro nam je uspelo. V petek, 1. 7. 2016 je odšla na letovanje prva skupina otrok, od skupaj 32 otrok, ki smo jim omogočili lepa poletna doživetja in bodo del svojih počitnic preživeli na morju, v Savudriji.

30 otrok je pretežno iz Celja, nekaj jih je tudi iz okolice, Mozirja, Štor, Laškega…. Za vse otroke na letovanju pa smo pripravili tudi nahrbtnike s kopalnimi brisačami, kopalkami in kuverto z žepnino za vsakodnevni sladoled.

Lions klub Celje Mozaik (Odnosi z javnostmi)