LK Slovenj Gradec je ob dvajseti obletnici ustanovitve najprej pripravil tiskovno konferenco o delu kuba v preteklih letih. Delovanje kluba skozi bogato dvajsetletno zgodovino je predstavil predsednik kluba Marjan Vergles.

Podrobno predstavitev svojega delovanja so imeli tudi na VTV Velenje in Koroškem radiu. Prav poseben povdarek so slovenjgraški Lioni dali akciji  »Donirana hrana«, ki jo sedaj poleg lokacij v Slovenj Gradcu in na Ravnah na Koroškem, izvajajo tudi v Dravogradu. Napovedali so tudi novo pridobitev, saj bodo v Slovenj Gradcu s pomočjo občine in CSDja odprli novo razdelilnico hrane.

Glavni dogodek obeležitve visokega jubileja bo nedvomno 18.marec 2016, ko bodo člani LK Slovenj Gradec na Letališču pri Slovenj Gradcu organizirali 20. DOBRODELNI PLES, na katerega ste seveda vsi vljudno vabljeni.