95. mednarodna konvencija LCI 2012

Busan, Južna Koreja

od torka, 19. junija, do nedelje, 1. julija 2012

Vabimo člane Lions klubov, njihove družine in prijatelje, da se nam pridružijo na 95. mednarodni konvenciji LIONS klubov v Južni Koreji v mestu Busan. Pridružite se nam, da občutite svetovni utrip LIONS gibanja. Vsako leto se zbere približno 20.000 lionov s vsega sveta, da proslavijo mednarodno konvencijo Lions gibanja.

Mesto Busan je kulturna prestolnica in moderno utripajoče pristaniško mesto, ki ga obkrožajo modre planine, reke, smaragdno morje in dolge plaže. Spoznajte izjemno korejsko kulturo, čare skrivnostnega daljnega vzhoda in njihovo izjemno kuhinjo. Koreja je raj za ljubitelje morske hrane. V času konvencije bo tudi svetovna razstava “World EXPO”. Tu je tudi največji trgovski center na svetu. Čudovita priložnost, da spoznate nove prijatelje in njihove projekte ter se udeležite postkonvencijske ture spoznavanja Južne Koreje.

Več informacij najdete v programu.