ZBIRALNA AKCIJA oblačil, obutve, šolskih potrebščin in igrač za družine v stiski

Stopimo skupaj in pomagajmo! Sobota, 10. marec 2018, od 8:00 - 12:00, v Trgovini Tabakum, Cikava, Novo mesto. Hkrati zbiralna akcija tudi v enotah KZ Metlika - v Agrocentru in trgovinah Podzemelj ter Suhor.

Dajmo, stopimo tudi letos skupaj in pomagajmo!
Lions klub Novo mesto
v sodelovanju z novomeškima dobrodelnima Leo klubom in Rotary klubom iz Novega mesta pripravlja
ZBIRALNO AKCIJO rabljenih oblačil, čevljev, šolskih potrebščin in igrač ZA DRUŽINE V STISKI.
Pomagajte nam, poglejte po omarah, česar ne potrebujete več ali že dolgo niste oblekli in obuli, pa bo morda to z veseljem storil kdo drug, ki to potrebuje.
Oblačila, čevlje, igrače, šolske potrebščine, prosimo, prinesite
v trgovino TABAKUM na Cikavi v Novem mestu, V SOBOTO, 10. MARCA 2018 med 8. in 12. uro.
Hkrati bo zbiralna akcija potekala tudi v Metliki,
v enotah KZ Metlika – v Agrocentru in trgovinah Podzemelj in Suhor.
Zbrane dobrine bomo tudi letos predali družinam prek lokalnih odborov Rdečega križa.

Dajmo, stopimo tudi letos skupaj in pomagajmo!

Lions klub Novo mesto

pripravlja

ZBIRALNO AKCIJO rabljenih oblačil, čevljev, šolskih potrebščin in igrač

ZA DRUŽINE V STISKI.

Oblačila, čevlje, igrače, šolske potrebščine, prosimo, prinesite

v trgovino TABAKUM na Cikavi v Novem mestu,

V SOBOTO, 10. MARCA 2018 med 8. in 12. uro.

Hkrati bo zbiralna akcija potekala tudi v Metliki,

v enotah KZ Metlika – v Agrocentru in trgovinah Podzemelj in Suhor.