Danes se zaključuje zelo posebno lionistično leto, ki ga je vodila izjemna guvernerka Nadja Pahor Bizjak. Na zadnji seji kabineta smo se ji v sproščenem vzdušju zahvalili zelo uspešen mandat, v katerem je dvignila raven slovenskega lionizma na nov nivo tako v Sloveniji kot v mednarodni javnosti. Številni tuji gosti, med njimi tudi prva ženska mednarodna predsednica Lions Clubs international Gudrung Ingverdottir, so ob obisku Slovenije izrazili občudovanje in spoštovanje nad in do slovenskega lionizma. Nadja je skozi ves mandat kot guvernerka spodbujala lione po vsej Sloveniji k dobrodelnim aktivnosti in k bolj učinkovitem delovanju, presegla je vse zastavljene cilje in s pravo mero povezovanja ter sodelovanja dosegla številne prej nedosegljive razvojne premike, dobrodelne uspehe in vnesla energijo za nove podvige! Zato ji izražamo globok poklon in zahvalo.

DRAGA GUVERNERKA HVALA za vse!