V ta namen smo, lions klubi iz Ljubljane in Vrhnike ter rotary klubi iz Ljubljane, s skupnimi močmi in s pomočjo podmladka obeh organizacij iz Ljubljane, pripravili stojnico na Prešernovem trgu, kjer smo širili idejo obeh zvez o humanitarnosti in pomoči potrebnim ter istočasno zbirali denarne prispevke za delovanje ljudske kuhinje, pri kateri sta med ustanovitelji, poleg Karitasa in Zveze prijateljev mladine Slovenije, tudi obe zvezi klubov, tudi Zveza lions klubov Slovenije, Distrikt 129 in Zveza Rotary klubov Slovenije, Distrikt 1912.

Z medsebojno pomočjo pri organizaciji in delovanju obeh zvez smo skupaj zbrali 2.800 EUR, se pri tem tudi družili, pomagali, se dobro imeli in si zaželeli vsega dobrega v letu 2015.

Dodatno je Lions klub Ljubljana Forum organiziral samostojno stojnico, skupaj z Zavodom za slepo in slabovidno mladino, kjer so varovanci zavoda, s pomočjo članov tega kluba, prodajali svoje glinene izdelke in v času delovanja stojnice in v času delovanja stojnice zbrali skupno preko 360 EUR.