Tradicionalni conski pohod LK Slovenska Bistrica

Tradicionalni conski pohod - tokrat ponovno na Pohorju v organizaciji Lions kluba Slovenska Bistrica. Po poti od Planine na Pohorju pa do Črnega jezera bo pohodnike s svežim zrakom in čudovitimi razgledi nagradila narava, pregovorno gostoljubni "Pohorci" bomo poskrbeli, da ne boste omagali. Se vidimo!

Tradicionalni conski pohod LK Slovenska Bistrica

Spoštovani prijatelji  Lioni!

naredili.

Po pohodu bomo imeli kosilo (med 13. in 14. uro) in druženje. To je tudi termin, ko se nam pridužijo tisti, ki  se
pohoda ne bodo udeležili.
stroškov, pa bo namenjena v dobrodelne namene LK Slovenka Bistrica.
ali telefon 051 248 206.

Lep pozdrav in na snidenje iz Lions kluba Slovenska Bistrica!

Spoštovani prijatelji  Lioni!

Lepo soboto, po Veliki noči, 7. aprila 2018 torej, se bomo  podali na  pohod. Šli bomo od Planine na Pohorju do Črnega jezera in nazaj. Hoje bo za dobre tri ure in ne bomo pretiravali z vzponi in spusti, tudi kak postanek bomo naredili. Štart  bo na Planini, za vse ki ne vedo kje je Planina bomo organizirali "voden konvoj" :) iz Slovenske Bistrice. Po pohodu bomo imeli kosilo (med 13. in 14. uro) in druženje.

To je tudi termin, ko se nam pridužijo tisti, ki se pohoda ne bodo udeležili. Za udeležbo je potrebna pomoč organizatorjem za odrasle 10€ in otroke 5€, vsa razlika, kar bo ostalo po pokritju stroškov, pa bo namenjena v dobrodelne namene LK Slovenka Bistrica.

Prosimo za prijave, najkasneje do torka 3.4. 2018, Alešu Podrekarju  na mail alpodrekar@gmail.com ali telefon 051 248 206.

Lep pozdrav in na snidenje iz Lions kluba Slovenska Bistrica!