Vabimo vas na letošnje srečanje pobratenih Lions distriktov Hrvaške, Italije in Slovenije, ki bo potekalo v soboto 21. marca 2020 popoldne v organizaciji italijanskega distrikta. Srečanje bo potekalo v sklopu 11. srečanja Prvega italijansko-slovenskega odbora Lions klubov brez meja v Gorici.

Predviden je ogled Sinagoge in židovske četrti ter palače Coronini Cronberg. Ogled bo potekal v dveh skupinah, zagotovljeno bo vodenje v slovenščini.

Po ogledu bo sledil glasbeni dogodek s slovenskem Kulturnem domu. Srečanje bomo zaključili z večerjo v restavraciji »Ai tre soldi Gorizani«. Cena večerje bo 25 evrov.

Klubi v 4. coni prve regije bodo zbirali prijave kot je v navadi po klubih. Ostale zainteresirane člane iz našega distrikta prosim za prijavo tajniku Tomažu Podlesniku do 10. marca 2020. Število mest je omejeno, zato prosim za zanesljive prijave.

Prijazno vabljeni.

Nadja Pahor Bizjak, guvernerka