Na igrah so sodelovali številni člani Lions in Leo zveze iz Hrvaške in Slovenije, na čelu z guvernerjem  D 126 Hrvaška, in guvernerjem D 129, Slovenija, Brankom Dolencem. Dogodek je zaznamovalo geslo letošnjega hrvaškega guvernerja Dražen Melčić – Služimo in se družimo. Tako so poleg športnih tekmovanj hrvaški lioni organizirali tematsko večerjo  v mornarskem stilu, kjer so se prodajale risbe mladih zadrskih učencev iz  OŠ K in vrtca Joy Zbrana sredstva v višini 5000 HRK bodo podarjena zadrskim plavalcem in košarkarjem iz Športne šola košarke, ki združuje 250 otrok, starih od pet do 14 let, ter obetavnem  mladem članu Plavalnega kluba Zadar, Leu Bavdeku.

35 lionov in Leo članov iz Slovenije je dalo posebno noto dogodku. Nepogrešljiva energija, aktivnost, borbenost in sodelovanje so bili zaščitni znak našega distrikta, zato se bodo tudi naslednje leto z velikim veseljem odzvali povabilu. Pozni, jesenski sončni in vroči dnevi so prispevali k dobrem vzdušju. »Mednarodno sodelovanje med lioni in leoti je med dvema distriktoma vedno bilo dobro, s skupnimi močmi lahko naredimo še več. To smo dokazali tudi tokrat,« je po vrnitvi v Slovenijo povedal slovenski guverner Branko Dolenc.