V organizaciji Lions klubov Sežane, Postojne Proteus, Izole, Kopra Capodistrie, Kopra Obale in Portoroža Zarje ter ob podpori vseh štirih kraško – brkinskih občin ter Kobilarne Lipica je v nedeljo, 12. maja, že tretjič zapored uspešno stekla prireditev Tečem, da pomagam.

Kljub deževnemu vremenu je pritegnila več kot 50 rekreativnih in profesionalnih tekačev, ki so se podali na desetkilometrsko progo znotraj parka kobilarne. Tudi letos je bila v ospredju dobrodelnost, saj bomo z zbranimi sredstvi na srečelovu pomagali triletni deklici Kaji iz Cerknice, ki se bori z levkemijo.

Po včerajšnji prireditvi, ko smo z odprtim srcem in s pozitivno naravnanimi mislimi stopili skupaj, da bi Kaji prinesli svetlejšo prihodnost, so njeni starši sporočili, da se deklica počuti bolje.