Pravljična palačinkarna Lions kluba Trbovlje

Pravljičnega festivala v organizaciji Mladinskega centra Trbovlje, ki se je v soboto, 12. maja odvijal v trboveljskem mestnem parku, smo se udeležili tudi članice in člani Lions kluba Trbovlje.

Pravljična palačinkarna Lions kluba Trbovlje

S pravljično palačinkarno, kjer smo pekli palačinke za vsak okus in alergijsko težavo in jih menjali za prostovoljni dobrodelni prispevek, smo zbirali in tudi zbrali sredstva za letovanje otrok trboveljskih socialno ogroženih družin. Povezali smo se s Knjižnico Toneta Seliškarja Trbovlje in prebirali pravljice o pogumu in dobrosrčnosti ter pripravili in izpeljali nagradno igro – knjižne nagrade za izžrebane sodelujoče je prispevala Založba Ocean. Z dobro voljo, pravljicami in ob pomoči dvo- in štiri-nožnih družinskih članov smo skoraj do konca festivala uspešno odganjali še dež in si nasmejani obljubili, da bomo »pravljičarili« tudi prihodnje leto.

Katra Hribar Frol

Foto: Miro Pirnar