Letošnji dogodek si bomo zapomnili po številčni udeležbi ljudi dobrega srca, odličnem programu, čudovitemu okolju posestva Brdo pri Kranju in predvsem po znesku zbranih denarnih sredstev.

7500 EUR smo zbrali in jih bomo v celoti donirali družini iz okolice Kranja. Denar sicer ne bo nadomestil očeta in moža, prepričani smo, da bodo sredstva še kako v pomoč mamici, ki je v delovni nesreči izgubila skrbnega moža in njenim štirim mladim otročkom, ki so ostali brez ljubečega očeta.

HVALEŽNOST razkrije polnost življenja.

Spreobrne tisto, kar imamo,

v zadostno in ne samo to – spreobrne marsikaj.

Hvaležnost da smisel naši preteklosti,

prinese mir današnjemu dnevu

in ustvari vizijo jutrišnjega dne!

Hvala vam, da smo skupaj zbrali 7500 EUR sredstev. Naša zahvala gre tudi našemu botrskemu klubu LK LJubljana, da so nam znova stali ob strani, kot tudi številčni udeležbi članov LK Bled Golf, ki so na naši prireditvi tudi zelo uživali.

Se vidimo ob letu osorej.