Dobrodelnost s predpasnikom in kuhalnico
10.11.2018

V soboto, 10. novembra so člani LK Dobrovo organizirali tradicionalno dobrodelno akcijo, kjer ni manjkalo dobre hrane, mladega vina, dobre volje - vse to pa z namenom zbiranja sredstev za pomoči potrebnim.

15 . JESENSKO SREČANJE LIONS KLUBA KONJICE 2018
10.11.2018

15. tradicionalno Jesensko srečanje je letos Lions klub Konjice izvedel v objemu žlahtnih vinskih zgodb, med škalskimi griči v Gostilni Grič v Slovenskih Konjicah.

Dobrodelni koncert Lions kluba Vrhnika
31.10.2018

Vabljeni za dober namen!

Lions klub Portorož Zarja - dobrodelni Halloween dogodek
31.10.2018

Čudovit dogodek za čudovit namen, v čudovitem mestu Piran, s čudovitimi ljudi! Danes smo čarovniške levinje čarale po Tartinijevem trgu v Piranu in razveseljevale otroke in vse mlade po srcu. Skupaj z Veselimi rokicami smo zaplesale in privabile nasmeh na obraze. Zbrana sredstva smo namenile dečku z diabetesom iz Piran.

Park novomeškega VDCja je odprt
21.10.2018

V petek, 19. oktobra 2018, so v Varstveno delovnem centru Novo mesto slovesno odprli najnovejšo pridobitev, ki smo jim jo pomagali urediti novomeški lionsi in ljudje dobre volje z udeležbo na našem dobrodelnem pohodu.

Vrh osvojen, cilj dosežen: Miha, 6 dijakov in varovanci VDCja bodo imeli lepše dni
14.10.2018

Letošnji 6. dobrodelni pohod Lions kluba Novo mesto po Trški gori: Združil je dobrodelnost s prijetnim druženjem in rekreacijo številnih pohodnikov in ljudi, ki jim ni vseeno (nekaj manj kot 200 nas je bilo, tudi vsi, ki smo jim doslej pomagali na 5-ih pohodih).

4. Festival dežnikov (LK Celje Mozaik)
13.10.2018

LK Celje Mozaik je privabil v projekt slikarje in likovne ustvarjalce, ki so poslikali 80 dežnikov. Na festivalu so obiskovalci za dobrodelni prispevek prejeli poslikan dežnik. Sodelovali so tudi lokali v centru Celja z donacijami ter Mestna občina Celje. Zbrana sredstva so članice LK Celje Mozaik namenile družinam z otroki v socialni stiski.

Lions klub Portorož Zarja na Biznis run-u v Portorožu
12.10.2018

Zarje smo sodelovale na prvem Biznis run Portorož, kjer so evro za vsak pretečen kilometer darovali v dobrodelne namene!!!! Čestitke organizatorjem, se vidimo naslednje leto v še večjem številu!!! Lions klub Portorož Zarja je zelo hvaležen.

LK Konjice - Mirno morje 2018
22.09.2018

Vsi nasmejani!

LK Zemono doniral šolske torbe
05.09.2018

Ob pričetku šolskega leta je LK Zemono doniral šolske torbe učencem OŠ Danila Lokarja iz Ajdovščine, kateri so potrebni pomoči.

Zarja Portorož - Catch the raimbow 2018
20.07.2018

Catch the rainbow 2018 - Lions tabor dvaindvajsetih mladostnikov iz različnih držav na naši prekrasni Obali. Odličen projekt, odlična družba in čudovito popoldne!

LK Konjice - 7. Navtični vikend »Rogla 2018 Mini 12 - NCR & LKK Invited«
07.07.2018

Druženje in nepozabna jadralska izkušnja!

Mariborske Zarje kuhajo za Marka Aberšek
16.06.2018

Zarje smo se odzvale vabilu Doma pod Gorco, Maribor, da z kuhanjem zbiramo sredstva za fantka Marka, ki je na operaciji v Ameriki.

Zarje Portorož - srečanje ob zaključku lionističnega leta
07.06.2018

Junijsko srečanje portoroških Zarij je v četrtek, 7. 6. potekalo v prekrasnem ambientu prenovljene Restavracije Kamin na Belvederju. Ob čudovitem pogledu na našo Obalo smo stkale nove ideje za prihodnje akcije in se spomnile vseh dogodkov, v katerih smo letos sodelovale. Prijetno, poletno in pozitivno!!!

LK Portorož Zarja - obisk LK Padova, Italija
02.06.2018

Člani Lions cluba Padova iz Italije so prišli na ekskurzijo v Piran in se srečali s članicami LK Portorož Zarja. Zagotovili smo jim ogled znamenitosti in vodenje po Piranu. Pred večerjo je bilo kratko srečanje s člani, na katerem smo izmenjali izkušnje, razložili delovanje klubov in nazdravili k morebitnemu nadaljnjemu sodelovanju.

Tečem, da pomagam (Celje)
02.06.2018

Regijski Lions in LEO klubi so v Celju na Špici organizirali dobrodelni tek in druženje »Tečem, da pomagam«. Ambasadorja dogodka, reprezentanta smučarja v hitrih disciplinah, MARTIN ČATER IN BOŠTJAN KLINE sta prisotnostjo počastila z udeležbo na teku. Dogodek je sofinancirala Mestna občina Celje. Zbrana sredstva od startnine so namenjena označitvi rastlin v parku na celjskem Golovcu z brajevo pisavo.

Mariborske Zarje tečejo
02.06.2018

Nekaj članic LK Maribor Zarja se je udeležilo akcije Tečem, da pomagam v Gornji Radgoni.Akcija je potekala meddržavno,čez most, ki povezuje slovensko in avstrijsko Radgono.

Obletnica ustanovitve Lions kluba Slovenska Bistrica
31.05.2018

Večer dobrodelnosti bo že devetič zapovrstjo združil bistriške Lione, Leote in njihove prijatelje.

Leo dan družin in tečem da pomagam
27.05.2018

6. Leo dan družin, od 9. ure dalje, Park za knjižnico Slovenska Bistrica

Mariborski lionsi donirali Nadškofijski Karitas
25.05.2018

LK Maribor Zarja, LK Maribor in LK Maribor Piramida smo podelili donacijo Nadškofijski Karitas za projekt Donirana hrana.