05.09.2018

Ob pričetku šolskega leta je LK Zemono doniral šolske torbe učencem OŠ Danila Lokarja iz Ajdovščine, kateri so potrebni pomoči.

Zarja Portorož - Catch the raimbow 2018
20.07.2018

Catch the rainbow 2018 - Lions tabor dvaindvajsetih mladostnikov iz različnih držav na naši prekrasni Obali. Odličen projekt, odlična družba in čudovito popoldne!

Mariborske Zarje kuhajo za Marka Aberšek
16.06.2018

Zarje smo se odzvale vabilu Doma pod Gorco, Maribor, da z kuhanjem zbiramo sredstva za fantka Marka, ki je na operaciji v Ameriki.

Zarje Portorož - srečanje ob zaključku lionističnega leta
07.06.2018

Junijsko srečanje portoroških Zarij je v četrtek, 7. 6. potekalo v prekrasnem ambientu prenovljene Restavracije Kamin na Belvederju. Ob čudovitem pogledu na našo Obalo smo stkale nove ideje za prihodnje akcije in se spomnile vseh dogodkov, v katerih smo letos sodelovale. Prijetno, poletno in pozitivno!!!

LK Portorož Zarja - obisk LK Padova, Italija
02.06.2018

Člani Lions cluba Padova iz Italije so prišli na ekskurzijo v Piran in se srečali s članicami LK Portorož Zarja. Zagotovili smo jim ogled znamenitosti in vodenje po Piranu. Pred večerjo je bilo kratko srečanje s člani, na katerem smo izmenjali izkušnje, razložili delovanje klubov in nazdravili k morebitnemu nadaljnjemu sodelovanju.

Tečem, da pomagam (Celje)
02.06.2018

Regijski Lions in LEO klubi so v Celju na Špici organizirali dobrodelni tek in druženje »Tečem, da pomagam«. Ambasadorja dogodka, reprezentanta smučarja v hitrih disciplinah, MARTIN ČATER IN BOŠTJAN KLINE sta prisotnostjo počastila z udeležbo na teku. Dogodek je sofinancirala Mestna občina Celje. Zbrana sredstva od startnine so namenjena označitvi rastlin v parku na celjskem Golovcu z brajevo pisavo.

Mariborske Zarje tečejo
02.06.2018

Nekaj članic LK Maribor Zarja se je udeležilo akcije Tečem, da pomagam v Gornji Radgoni.Akcija je potekala meddržavno,čez most, ki povezuje slovensko in avstrijsko Radgono.

Obletnica ustanovitve Lions kluba Slovenska Bistrica
31.05.2018

Večer dobrodelnosti bo že devetič zapovrstjo združil bistriške Lione, Leote in njihove prijatelje.

Leo dan družin in tečem da pomagam
27.05.2018

6. Leo dan družin, od 9. ure dalje, Park za knjižnico Slovenska Bistrica

Mariborski lionsi donirali Nadškofijski Karitas
25.05.2018

LK Maribor Zarja, LK Maribor in LK Maribor Piramida smo podelili donacijo Nadškofijski Karitas za projekt Donirana hrana.

Mariborske Zarje -  Zaključek
22.05.2018

Letošnje zelo uspešno leto smo Zarje zaključile na Meranovem, ob odlični hrani in pijači ter najboljši družbi.

LK Portorož Zarja - Akcija Tečem, da pomagam

Dobrodelna akcija Tečem, da pomagam namenjena otrokom, ki so zboleli za rakom

Pravljična palačinkarna Lions kluba Trbovlje
13.05.2018

Pravljičnega festivala v organizaciji Mladinskega centra Trbovlje, ki se je v soboto, 12. maja odvijal v trboveljskem mestnem parku, smo se udeležili tudi članice in člani Lions kluba Trbovlje.

Zarje na 25 obletnici Soroptimistk iz Maribora
12.05.2018

Predsednica LK Maribor Zarja Valentina Plemenitaš na 25 obletnici Soroptimistk.

LK Konjice - 15. dobrodelni Lions ples in Svečani večer 18. konvencije D-129
12.05.2018

Visoki gostje na Svečanem večeru konvencije D-129 in 14. obletnici CN Lions kluba Konjice

OBISK MARIBORSKIH ZARIJ V LK PANTERA GRAZ
04.05.2018

Zarje smo se udeležile dobrodelne prireditve LK Pantera Graz. Vsako leto priredijo večer z znanimi kuharji in vstop v pomladno sezono.Krasno druženje in povezovanje izven "meja".

Projekt DONIRANA HRANA
25.04.2018

Lidl dodal nove trgovine

Lions klub Škofja Loka je podelil za 8.000 evrov donacij
24.04.2018

Lions klub Škofja Loka je po februarskem dobrodelnem koncertu, na katerem so nastopili Omar Naber, Manca Špik in Kvatropirci ob spremljavi Orkestra slovenske vojske, podelil donacije v skupni vrednosti skoraj 8.000 evrov.

LK Maribor Zarja - svečana skupščina ob 10 obletnici kluba
24.04.2018

Na svečani skupščini smo sprejele šest novih članic. Z svojo prisotnostjo so nas počastili guverner Marko, Lorena Hus,boter Vojko Lah, Jurij Šarman, in predsedniki sosednjih klubov.

LK Maribor Zarja, svečana skupščina
24.04.2018

Zarje z gosti po svečani skupščini ob deseti obletnici ustanovitve.