Petek, 13.4.2018 je bil posebno lep večer. Conska predsednica, naša članica Meira Hot, je organizirala dobrodelno večerjo za deklico Anjo iz Lucije, ki je zbolela za levkemijo. Ob dobri hrani so nas razvajali z vini kleti Bordon in Santomas in kmetije Mahnič. Za glasbo sta poskrbela odlična Žiga Rustja in naša članica Lucienne Lončina. S svojim žametnim glasom nas je razvajala voditeljica večera Lara Pirc. Posebna zahvala gre Stara Oljka Portorož, ki je celoten izkupiček večerje donirala v dobrodelne namene in Lions Club Izola-Isola in Lions klub Koper-Capodistria, ki so prispevali z donacijami kluba.

Ob koncu večera smo bili vsi enakega mnenja, dogodek je odlično uspel in druženje s klubi iz cone moramo ponoviti!