LK Maribor Zarja in zaposleni Groupe SEB predali donacijo materinskemu domu

LK Maribor Zarja že tradicionalno vsako leto donira finančna sredstva ter oblačila, gospodinjske pripomočke, posteljnino, brisače in igrače mariborskemu materinskemu domu. V mesecu decembru smo članice zbrale za cel kombi raznih stvari in priboljškov  za mamice z otroki, ki so začasno nastanjene v materinskem domu.

Donacijo finančnih sredstev je tokrat organizirala članica našega kluba Romana, ki je spodbudila svoje sodelavce Groupe SEB, da so namesto nakupa darilc ob novoletnem srečanju prispevali finančna sredstva za potrebe materinskega doma. Predaja simboličnega čeka direktorici materinskega doma je bila prav na njihovem novoletnem srečanju ob prisotnosti dedka Mraza in predsednice LK Maribor Zarja.

Maribor, 27.12.2013

Nevenka Kosi, predsednica LK Maribor Zarja