Ob 30-letnici prvega slovenskega Lions kluba, LK Ljubljana, je zadnji klubski sestanek v tem lionističnem letu potekal v slavnostnem vzdušju in z obiskom guvernerke Nadje.

Kljub omejitvam so v klubu opravili vse začrtane dobrodelne aktivnosti, ta hip zaključujejo financiranje obnove hiše za pomoči potrebnega starejšega občana, kjer sodelujejo z društvom Humanitarček, zadnjo akcijo pa bodo izvedli v juliju – to bo izlet za člane društva gluhoslepih DLAN v Bohinj, ki ga bodo pripravili še tretjič. Pred tem so jih peljali na slovensko obalo, v Piranske soline, nato pa v Belo krajino. Dejstvo, da gre za prvi klub člani vidijo ne le kot čast in privilegij, temveč predvsem kot obveznost, kot nalogo, da ostajajo vzor dobrodelnosti in uresničevanja poslanstva vsem slovenskim Lions klubom. Tako so že pred leti pričeli članstvo premišljeno in načrtno pomlajevati, v veliki meri iz podmladka Leo kluba Ljubljana, pridobili pa so tudi nekaj aktivnih in dobrosrčnih novih članov iz podjetniškega in drugega družbenega okolja, ki so se s pomočjo mentorjev hitro vključili v klubske aktivnosti. V klubu je še vedno redno aktivnih 8 ustanovnih članov, ki jim je guvernerka svečano podarila priznanja za 30 let aktivnega članstva.

Guvernerka Nadja Pahor Bizjak predaja priznanje pralionu Borutu Miklavčiču