PREDSTAVITEV KNJIGE dr. LIVIA JAKOMINA »NA MEJI«, 24.10.2013

Prof. dr. Livio Jakomin je v organizaciji LK Koper – Capodistria pripravil predstavitev svoje zadnje knjige »Na meji«, katera govori o obdobju pred začetkom razpada naše bivše države. Livio, ki je tudi ustanovni član Lions kluba Koper – Capodistria, je za člane obalnih Lions in Leo kluba pripravil nepozabno predstavitev nekaterih političnih dogodkov in politične »klime« v Trstu v času, ko je tam služboval kot zadnji generalni konzul Jugoslavije.

Na srečanju v Hotelu Žusterna v Kopru se je v četrtek, 24.10.2013 zbralo okoli 40 Lions in Leo članov s partnerkami oz. partnerji, prodanih pa je bilo tudi približno toliko knjig. Točne podatke bo posredoval založnik knjige v naslednjih dneh in tedaj bodo znani tudi izkupički od prodaje, ki jih je Livio namenil posameznim klubom glede na nakupe njihovih članov. Gre, da spomnimo, za zneske po 10 EUR od vsake prodane knjige, ki jih avtor namenja klubom v dobrodelne namene.

Zahvaljujemo se avtorju prof. dr. Liviu Jakominu, našemu Lionu, ter tudi vsem udeležencem srečanja za ta prispevek!

Lions klub Koper – Capodistria
Bogdan Vadnov, predsednik kluba