Lions klubi 3. cone 2. regije LK Ljutomer, LK Gornja Radgona, LK Lenava Lendva in LK Murska Sobota smo skupaj praznovali, se družili, sprejeli nove člane in pomagali.

31. 1. 2020 je bilo res praznično, ko smo skupaj praznovali obletnico ustanovitve klubov. Počaščeni z obiskom guvernerke D 129 Nadje Pahor Bizjak in PID Miklósa Horvatha, smo sprejeli 8 novih članov. Škofijski Karitas Murska Sobota smo izročili donacijo iz božičnega koncerta LK Murska Sobota in skupno donacijo vseh pomurskih klubov, skupaj 2.250,00 EUR za nakup vozila, ki ga bodo uporabljali za prevoz donirane hrane.

Gostili smo tudi Ustanovo Mali vitez in z dobrodelno dražbo sestavljanke, ki jo je podarila mala vitezinja, na prireditvi zbrali 850,00 EUR, ki jih je prevzela vodja Ustanove Mali vitez v Pomurju, Katja Horvat.

Odličen večer je bil, klepet, ples in dobrodelnost so nas še bolj povezali.

Pripravila: Mateja Hochstätter