Spoštovane Lions članice in člani,

lionistično leto se je prevesilo v drugo polovico. Objave na socialnih omrežjih in medijih ter najave dogodkov pričajo, da klubi in cone aktivno udejanjate svoje programe. Dogaja se tudi na distriktnem nivoju. Vstopili smo v trideseto leto lionizma v Sloveniji. Na okroglo obletnico se bomo spomnili ob naših dogodkih, zato smo pripravili znak, s katerim lahko opremite tiskovine in spletne objave.  Predstavili in ponudili v uporabo ga bomo na 3. seji kabineta.

31. januarja in 1. februarja 2020 nas bo obiskal nekdanji mednarodni direktor G4 area lider Miklós Horvath. Udeležil se bo obletnice ustanovnih večerov petih Pomurskih klubov v Moravcih in seje kabineta. Za vse nas bo to priložnost, da evropski in širši Lions javnosti predstavimo odlično delovanje naših klubov ter povezanost v conah in širše. Ob tej priložnosti vabim vse klube, da se 1. februarja predsedniki ali predstavniki vseh klubov udeležite seje kabineta na Ptuju.

Nadja Pahor Bizjak,

guvernerka 2019 – 2020