Spoštovanim obiskovalcem dobrodelne Lions stojnice, ki smo jo postavili 8. februarja na Prešernovem smenju 2015 v Kranju, se iskreno zahvaljujemo za obisk in predvsem za njihov dobrodelni prispevek.

S pomočjo slehernega obiskovalca bomo podarili nasmeh družini s štirimi otroki, ki je v nesreči tragično izgubila očeta. Za njih smo zbrali 985 EUR.
Pecivo, ki smo ga člani našega kluba spekli sami in nismo vsega razdelili med obiskovalce Prešenovega smenja, smo po končani prireditvi odpeljali v center brezdomcev v Kranju. Tako smo praznično nedeljo polepšali tudi njim
Dokazali smo, da zmoremo in da imamo voljo pomagati. In ponovno smo podarili nasmeh. Srčna hvala vsem, ki ste kljub težkim časom pripravljeni in zmožni pomagati. Tudi mi POMAGAMO s srcem.