V organizaciji Lions kluba Domžale in Kulturnega doma Franca Bernika se je 21. 10. 2013 v kulturnem domu v Domžalah odvil dobrodelni koncert Klape Mali grad iz Kamnika in tako z nostalgičnim dalmatinskim melosom popestril deževne jesenske dni. Koncertu je prisluhnila tudi guvernerka Zveze Lions klubov Slovenije Alenka Marter in v svojem nagovoru poudarila pomembnost delovanja človekoljubnih organizacij v današnji družbi. Sredstva, zbrana s prodajo vstopnic, je Lions klub Domžale skupaj z donatorskimi prispevki članov kluba namenil za družine, ki jim je konec oktobra požar uničil domove v stolpnici na ulici Matije Tomca 2 v Domžalah. Lions klub Domžale in Lions klub Kamnik sta v tem primeru združila moči in tako skupaj šestim najbolj oškodovanim družinam  namenila donacijo v vrednosti 1.560,00 eur.

Ana Ahčin, Lions klub Domžale