Konvencija slovenskega Lions distrikta je bila v petek, 20. maja, in soboto, 21. maja 2011, v Hotelu Park na Bledu. Oba dneva je bil organiziran seminar za nove funkcionarje klubov, izobraževanja so potekala v sproščenem vzdušju ter ob zelo intenzivnem delu. Udeležba je bila največja doslej, saj so se seminarja udeležili predstavniki 50ih od 53 Lions klubov.

V soboto je bila tudi skupščina Zveze Lions klubov, D 129, Slovenija. Na njej je guverner Anton Horvatič prejel razrešnico in številne zahvale za požrtvovalno delo, izvoljeno pa je bilo tudi novo vodstvo našega distrikta za prihodnje lionistično leto 2011-2012. Tako bo naš novi guverner Dorijan Maršič iz LK Ankaran – Istra, VDG1 Zoran Vodopija iz LK Slovenj Gradec ter VDG2 Alenka Marter iz LK Ljubljana – Tivoli.

Udeleženci konvencije 2011 na Bledu