Napovednik za mesec december 2018

Zgodilo se je ta mesec...
01.12.2018

V galeriji Anteja Trstenjaka v Domu kulture Ljutomer bo potekalo odprtje razstave v okviru projekta Plakat miru. Prireditev bo ob 9. uri

LK Portorož Zarja - dobrodelni dogodek Avditorij Portorož
01.12.2018

Z ODPRTIM SRCEM V VESELI DECEMBER Pridite na veliki dobrodelni dogodek, katerega osrednja gostja bo Ksenija Benedetti s prijatelji; Tinkaro Kovač, Slavkom Ivančičem, Aniko Horvat, Polono Furlan in številnimi drugimi! Pogovor bo spremljal pester pevsko plesni spektakel, ves izkupiček pa bo namenjen otrokom, obolelim za rakom. Vabljeni v Avditorij Portorož v soboto 1. decembra ob 19. uri. Ne zamudite, karte so že v prodaji.

Dan za zdravje v novomeški Qlandiji - 1.december 2018
01.12.2018

Tradicionalni dobrodelni bazar, ki ga pripravljamo skupaj z Rotary klubom Novo mesto, v Qlandiji, bo letos Dan za zdravje. Prodružite se nam v soboto, 1. decembra 2018. Merimo krvni tlak, sladkor v krvi, obiskali nas bodo zdravniki in medicinsko osebje s kakšnim nasvetom... Naučimo vas oživljati in rešiti življenje. Vse za dober namen.

Miklavževa stojnica (LK Celje Mozaik)
01.12.2018

Članice Lions kluba Celje Mozaik bomo v soboto, 1. decembra od 9.00 do 12.00 ure organizirale tradicionalno Miklavževo stojnico. V zameno za dobrodelni prispevek bodo na voljo praznični okraski in praznične dobrote. Izkupiček bomo namenile za obdaritev otrok v stiski.