Napovednik za mesec september 2018

< avgust september 2018 oktober >
Kolesarim, da pomagam
09.09.2018

Lions klub Idrija in Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica v sodelovanju s severnoprimorskimi lions klubi VABITA na dobrodelno kolesarsko akcijo po Severni Primorski. Drugi dan, v nedeljo, 9. septembra 2018, nadaljujemo od Nove Gorice proti Tolminu, Mostu na Soči do Idrije, ko prekolesarimo približno 80 kilometrov.

Kolesarim, da pomagam
08.09.2018

Lions klub Idrija in Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica v sodelovanju s severnoprimorskimi lions klubi VABITA na dobrodelno kolesarsko akcijo po Severni Primorski. S kolesi se bomo podali na 150-kilometrsko krožno kolesarjenje. Zbrani denar te dobrodelne akcije namenjamo Medobčinskemu društvu slepih in slabovidnih Nova Gorica za izvajanje programa Pomoč slepim in slabovidnim pri premagovanju gibalnih in komunikacijskih ovir.

Srečanje Lions članov 4. cone
08.09.2018

Člani Lions klubov Dobrovo, Idrija, Kobarid-Soča, Nova Gorica, Vogrsko in Zemono organizirajo zgodnje jesensko druženje, ki bo potekalo v soboto, 8. septembra 2018, s pričetkom ob 20. uri v hotelu Sabotin v Solkanu. Vabljeni člani s partnerji.