Pred pričetkom novega šolskega leta so v Lions klubu Gronja Radgona skupaj s podjetjem Transpak iz Murske Sobote  poskrbeli za nakup šestih kakovostnih in vrhunskih stacionarnih računalnikov, ki so jih dostavili ravnateljem in ravnateljicam OŠ Apače, OŠ dr. Kajetana Koviča Radenci, OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, OŠ Kapela, OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici in OŠ GOrnja Radgona.

Vsi prejemniki novih računalnikov so bili navdušeni, saj gre za pomembno pridobitev, ki jim bo zelo koristila.

Lions klub Gornja Radgona sicer že štiri leta aktivno deluje in sodeluje pri različnih donacijah. Minulo leto so na božično-novoletnih prireditvah v Gornji Radgoni mnoge obdarili s kakovostnimi nogavicami, donirali pa so tudi 4.700 evrov za nakup klavirja za Glasbeno šolo Gornja Radgona. Pri njih lahko pomoč dobijo tudi otroci, ki potrebujejo različne terapije, katere jim starši ali skrbniki ne morejo privoščiti. Kot pravijo, se lahko vsakdo, ki potrebuje pomoč, obrne na njih.