Lions klub Maribor Zarja je pred božičnimi in novoletnimi prazniki namenil Društvu Hospic Maribor donacijo za njihovo humanitarno dejavnost.

Predstavnice LK Zarja so predstavnicam Hospica predale ček v vrednosti 2.000 evrov, ta znesek pa je namenjen za pomoč žalujočim otrokom in mladostnikom, ki ga Hospic izvaja v programu “Levjesrčni”. Letno je v ta program vključenih okrog 30 otrok, ki so ostali brez enega ali obeh staršev.

Nada Kunstek – Hospic , Manja Pašek – predsednica LK Maribor Zarja, Tamara Zemljič Radovič – Hospic, Darja Praunseis – LK Maribor Zarja

Poleg čeka so Zarje Hospicu predale tudi prenosni računalnik, ki ga je v ta namen prispevala  njihova članica Maja Kavalar. Sredstva za donacijo so zbrali s prispevkom članice Zarij Valerije Grubelnik in z donacijami ob nedavnem Miklavževem pohodu, ki ga je prav tako pripravil LK Maribor Zarja.