Loading Dogodki

Veliki dobrodelni Lions ples LK Ljubljana bo 5. marca 2022

5. 03.

Veliki dobrodelni Lions ples LK Ljubljana bo 5. marca 2022

Že danes si lahko rezervirate termin za 22. Veliki dobrodelni Lions ples, ki ga po dveh letih številnih ukrepov in omejitev ponovno organizira Lions klub Ljubljana v soboto 5. marca 2022 v Cankarjevem domu.

Za plesno glasbo bo poskrbela izjemna Alenka Godec s svojimi odličnimi glasbeniki, dogodek pa bo povezovala najboljša odrska gostiteljica Bernarda Žarn.

Dogodek bodo obeležili v duhu prihajajoče pomladi, novega življenja, toplejšega sonca, optimizma, pa tudi številnih praznovanj, ki nam jih ponuja marec. Marsikdo namreč pravi, da je to najboljši mesec v letu.

»Skupaj z vami in Leo klubom Ljubljana ga lahko naredimo nepozabnega, saj bomo povezani in prepleteni pomagali drugim.« vabijo v Lions klubu Ljubljana. Nadaljnje informacije bo objavil Lions klub v nadaljnjih sporočilih.

Rezervacije za omizja lahko izvedete že danes na naslovu:  tina.kocijancic@gmail.com

Organizacijski odbor VDLP, Lions klub Ljubljana

Datum: