Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

VABILO NA IZOBRAŽEVANJE ELLI

15. 11. 2019 @ 8:00 - 17. 11. 2019 @ 17:00

Spoštovani,

biti Lion, Leo, je za vsakega malo drugačna vrednota. Kljub temu si upamo trditi, da je poleg osnovnega poslanstva pomagati, to za posameznika predvsem vrednota osebne rasti. Da lahko pomagamo bolje, da razumemo potrebe družbe in da znamo motivirati člane v klubih, potrebujemo znanje. Veliko tega znanja že imamo, izkušnje nabiramo vsak po svoje.

Nova znanja pridobljena na izobraževanju so odličen pripomoček za vodenje tako v Lions organizaciji, kot tudi v zasebnem poslovnem življenju.

Vabimo vas, da se udeležite izobraževanja ELLI  (Emerging Lions Leadership Institute), ki je namenjeno aktualnim predsednikom Lions in Leo klubov in bodočim predsednikom.

Izobraževanje, ki ga bodo vodili izkušeni predavatelji, bo potekalo v obliki interaktivnih delavnic, povezanih z naslednjimi  temami:

• Lions preteklost, sedanjost, bodočnost
  • Spremembe vodenja
  • Komunikacija
  • Vodenje uspešnega sestanka
  • Raznolikost
  • Podpora Lions tima
  • Lions mentorski program
  • Kreativno razmišljanje
  • LCIF – Lions clubs international Fundations
  • Zagotavljanje uspešnosti kluba.

ELLI seminar bo potekal 15. do 17. novembra 2019, v prostorih hotela Ambient, Aškerčeva 6a, 1230 Domžale.

Udeleženci krijejo stroške prevoza in kotizacijo v vrednosti 25 EUR (LEO člani 15 EUR), vsi ostali stroški izobraževanje (organizacija, prenočišča in prehrana) se krijejo iz sredstev LCI in distrikta.

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest oz. najpozneje do 10. 11. 2019, s prijavo na povezavi https://konvencija.lions.si/prijava-seminar-elli/ Udeležencem iz Slovenije se bodo pridružili tudi gostje, člani Lions klubov iz Hrvaške in Črne Gore.

Odzivi dosedanjih udeležencev izobraževanja so zagotovilo, da vam lahko obljubimo nepozabno izkušno znanja in druženja. Srčno vabljeni!

Različnost nas bogati!

GLT, Zveza Lions klubov, distrikt 129, Slovenija