Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Kresna noč 2019

18. 6. 2019 @ 20:00 - 23:30

Spoštovani!

Tudi v letošnjem letu želimo s Kresno nočjo Lions Kluba Ljubljana Iliria prispevati k  socialnemu blagostanju posameznikov in družin v stiski ter odstreti presežke izbranih dežel. V tokratnem letu se bomo s kulturnim programom in kulinarično ponudbo ozirali k Srbiji in poskušali izpostavljati moč medsebojnega povezovanja. Vlogo častne pokroviteljice je letos velikodušno prevzela nj. eksc. Zorana Vlatković, veleposlanica R Srbije v Sloveniji.

Draž povezovanja.

Moč prijateljstva.

Zanos sodelovanja.

Ker prav to srbski film Montevideo, Bog te video odlično upodablja, ga bomo izpostavili kot rdečo nit. Prav zato smo veseli, da bo kulturni program dogodka oblikoval avtor glasbe omenjenega filma Robert Pešut – Magnifico in Srbski vojaški orkester Stanislav Binički, naš častni gost pa bo režiser Dragan Bjelogrlić.
Njihov glasbeni nastop oz koncert, pripravljen izključno za našo Kresno noč, bo dal nedvomen pečat tudi našemu humanitarnemu prizadevanju.
Zato vas vabimo, da se z nakupom vstopnic na ta ekskluziven dogodek pridružite našemu humanitarnemu poslanstvu ter se udeležite
Kresne noči pod sojem zvezd in kresnic na dvorišču Ljubljanskega gradu

v torek, 18. junija 2019, s pričetkom ob 20. uri.

Z nakupom vstopnic, ki so na voljo:

boste pomagali najmlajšim in mladim v stiski ter obenem doživeli kulturno bogat večer.
Se veselimo, da se nam boste pridružili v izpolnjevanju poslanstva!

Nje. Eksc. Zorana Vlatkovič,  veleposlanica R Srbije

Blaž Ahčan, predsednik Lions Kluba Ljubljana Iliria