Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

DAN LIONIZMA

12. 10. 2019 @ 11:00 - 20:00

DAN LIONIZMA, DAN ZA NAS.

Spoštovani Lions in leo, dragi prijatelji lionizma,

30 LET SLOVENSKEGA LIONIZMA JE  RAZLOG, DA ZAČUTIMO LIONS ENERGIJO.

zato vas vabimo na DAN LIONIZMA, ki bo 12. oktobra 2019 v Šeščah pri Celju.

Od 11. ure naprej bomo poskrbeli za vaš nasmeh, posebno druženje, spoznavanje, sodelovanje in zabavo v osrčju narave. Tam, kjer smo se pred 6 leti prvič zbrali in dokazali, kaj je lions energija.

Zato se čim prej prijavite na DAN LIONIZMA – Dan, ki je namenjen samo nam in prijateljem lionizma: SPLETNA PRIJAVA

Vzamemo si čas za nas, lione, spoznajmo se in skupaj še močneje udejanjimo naše poslanstvo lionizma – POMAGAMO.

Ker želimo, da se na našem dnevu vsi zberemo,  je udeležba obvezna, izgovorov ni. Kotizacija za dan lionizma je za  LIONS 25 EU, za LEO 20. Vključuje 2 obroka hrane (kosilo in popoldansko enolončnico), neomejeno alkoholno in nealkoholno pijačo, majico, animacijo in drobno presenečenje. S posebnim srečelovom bomo poskrbeli za dobrodelni pečat. Ob programu lionizma, restavraciji, travniku z glampingom, vas čakajo posebne igre, 6 tenis igrišč, odbojka na mivki in bazen. Zato vam preostane samo še prijava in udeležba.

Datum:
12. 10. 2019